Став відомий розклад другого уїк-енду фестивалю «Дика М’ята»

Організатори музичного фестивалю «Дика М’ята» анонсували повний розклад другого уїк-енду. Про це йдеться у прес-релізі, що надійшов до редакції «Стужки.ру».

Друга частина найбільшого фестивалю пройде з 24 по 26 червня у селищі Бунирєве Тульської області. «Дика М’ята. Violet» (саме так називається другий вікенд заходу) буде присвячена таким музичним жанрам, як інді, альтернатива, техно, транс та хіп-хоп. За кілька днів на чотирьох сценах відбудуться понад 70 концертів різних артистів.

Участь у другому вікенді візьмуть такі виконавці, як Дельфін, Нейромонах Феофан, АІГЕЛ, IOWA, Сироткін, Oligarkh, Еріка Лундмоен. До них приєднаються музиканти, які з’являться на цьому фестивалі вперше: Pyrokinesis, Kedr Livanskiy, Космонавтів немає, Федір Фомін, ЛАУД, Єрмак!, Цуценята та Nikita Zabelin.

«Як мені здається, нам вдалося зібрати все яскраве та цікаве, що сталося у музиці у ці довгі пандемійні роки. Так що за три дні у глядачів є можливість надолужити втрачене!» – повідомив продюсер фестивалю Андрій Клюкін.

В рамках майбутнього заходу, що пройде у форматі опен-ейр, було організовано будівництво глемпінгу, а також модульних будинків та типів. Цього року «Дику М’яту» розділили на два вікенди, перший з яких відбудеться з 17 по 19 червня. Квитки на першу частину заходу залишилися лише у партнерів фестивалю, МТС Live та Тінькофф. Квитки на другий вікенд під назвою «Дика М’ята. Violet» поки що доступні у вільному продажу на сайті.