Тіна Кароль із сином переїхала у заміський будинок

Тіна Кароль із сином переїхала у заміський будинок

Нарешті Тіна Кароль заселилася в свій заміський особняк. Подейкували, що після смерті чоловіка Євгена Огіра (помер у квітні 2013 року) артистка нібито хотіла продати цю нерухомість. Однак передумала. 2014 рік Тіна з сином Веніаміном зустрічала не в квартирі на Оболоні, а в своєму будинку під Києвом.

Котедж зірки знаходиться в семи кілометрах від спального району Троєщина - в маленькому, але дуже затишному селі Зазим'я, яке з усіх боків оточує густий ліс. Там практично кожен знає знамениту сусідку. Будь-який місцевий житель покаже будинок співачки. Та й знайти його нескладно. Хороми площею приблизно 350 кв. м. знаходяться недалеко від траси, поруч з бензозаправкою. Раніше будинок представляв з себе недобудовану квадратну коробку з дахом і підземним гаражем на дві машини. Він був з білої цегли, всередині повним ходом велися опоряджувальні роботи. Видно було, що в будинку є камін, літня кухня, зимовий сад, кілька спалень. Весь другий поверх обладнаний під дитячу, при цьому комп'ютеризовано та обладнано системою «Розумний дім». А на третьому поверсі - косі скляні стелі, крізь які можна милуватися небом.

Як зізналася сама Кароль в інтерв'ю, вони з 4-річним Венею вже остаточно переїхали за місто і обжили будинок. Тіна особисто контролювала завершення будівництва та внутрішні оздоблювальні роботи. На вікнах з'явилися гардини, на території великої ділянки площею 20 соток - беседки і лавки, будинок прикрашений новорічними гірляндами. А разом з сусідами артистка нарядила три живі ялинки над дорогою.

Працює тут і обслуговуючий персонал. Садівник доглядає за галявинами і клумбами, охоронець з вівчаркою постійно патрулює ділянку, за сином артистці допомагають дивитися няні і домробітниця. До речі, фотокореспонденти «Погляду» помітили цікаву деталь: у будиночку сторожа стоїть клітка з африканським папугою породи жако по кличці Аркаша (розмовляючу птицю Тіні подарував чоловік на день народження пару років тому). Мабуть, поки господиня з дитиною у від'їзді, за вихованцем доглядає охоронець.