Туристам запропонують найрозкішніший круїз по Амазонці

amazon062f6Американська компанія Rainforest Cruises, що спеціалізується на подорожах по Амазонці, організовує для туристів розкішний круїз по річці. Як повідомляє видання Express, він буде супроводжуватися розвагами, доступними для постояльців п’ятизіркового готелю.

«Круїзи призначені для мандрівників, які хочуть поринути у дивовижний світ Амазонії і зробити це з комфортом», — зазначають організатори.

На борту корабля Amazon Discovery розмістяться спа-салон, власний басейн, тераса з шезлонгами для засмаги, зал з панорамними вікнами для спостереження за постійно мінливих пейзажем вздовж річки. На кораблі знаходяться 22 номери, а розміри самого судна настільки компактні, що він може плисти навіть з вузьким притоках Амазонки.

Серед розваг, пропонованих для туристів, — екскурсії по річці до місця проживання рожевих дельфінів і подорожі в найбільший природний заказник в Перу Pacaya Samiria. Мандрівники також зможуть побувати у джунглях у супроводі гіда і відвідати села індіанців.

На борту корабля відпочиваючі зможуть послухати лекцію натураліста, спробувати перуанські делікатеси і взяти участь у місцевих розвагах, суть яких поки не розголошуються.

Ціна на чотириденні тури складе приблизно дві тисячі доларів на людину, семиденна подорож обійдеться в приблизно чотири тисячі доларів, включаючи харчування і напої.