У Британії обрали в синод священика, який перебуває у гей-шлюбі

Ендрю Форшью-Кейн (зліва) з чоловікомВ синод англіканської церкви обрали першого священика-гея. Ним став Ендрю Форшью-Кейн (Andrew Foreshew-Cain), який вступив в одностатевий шлюб в минулому році, передає The Premier.

«Я сподіваюся, це допоможе створити більш турботливу і милосердну церкву», — написав служитель церкви у своєму мікроблозі Twitter.

Прихильники традиційних цінностей зажадали негайно виключити Форшью-Кейна з керівництва церквою. «У минулому році він вступив в шлюб і тим самим порушив церковні приписи. Його дії підірвуть основи церкви і її вчення про шлюб», — заявила представник християнської організації Christian Concern Андреа Вільямс (Andrea Williams).

Форшью-Кейн став першим парохом, який порушив правила англіканської церкви і уклав одностатевий союз.

Як пише The Huffington Post, геям, які уклали одностатеві союзи, дозволено ставати священиками в англіканській церкві за умови дотримання ними целібату. При цьому церковні служителі, які уклали гей-шлюби, можуть позбутися роботи.

Англіканська церква вирізняється більш ліберальними правилами, ніж інші християнські конфесії. Крім гомосексуалістів, зокрема, священиками в англіканській церкві можуть ставати жінки.