У Брітні Спірс розстебнувся на сцені напівпрозорий комбінезон

Концерт Брітні Спірс у Лас-ВегасіНапівпрозорий комбінезон, в якому американська співачка Брітні Спірс у минулі вихідні виступала в Лас-Вегасі, розстебнувся на сцені. Під час виконання пісні «3» блискавка її костюма раптово розійшлася на спині, але Спірс продовжила шоу, в той час як її партнери безуспішно намагалися застебнути замок. Відеозапис інциденту з’явилася на YouTube.

Виконання композиції співачка супроводжувала активними танцювальними рухами, тому інші учасники вистави не змогли впоратися з блискавкою. Спірс закінчила виступ з оголеною спиною, а потім втекла за лаштунки. Комбінезон повинен був утримувати блок бездротового мікрофона, так що до фіналу шоу він вільно теліпався за спиною виконавиці.

У 2013 році Спірс підписала з казино Planet Hollywood Resort в Лас-Вегасі дворічний контракт, який повинен був завершитися в грудні, однак співачка продовжила його ще на два роки, оскільки шоу мали великий успіх у публіки.

Перший альбом Спірс ” Baby One More Time вийшов, коли їй було 18 років, і відразу зайняв перші рядки чартів. Співачку стали називати новою Мадонною. Друга платівка Oops!… I Did It Again, що з’явилася через рік, закріпила за неї цей статус. За сингл Toxic виконавиця отримала свою першу статуетку «Греммі». На сьогоднішній день Спірс продала понад 100 мільйон копій своїх альбомів по всьому світу, а разом з синглами — понад 200 мільйонів платівок.