У Кельні здійснена серія нападів на вихідців з Пакистану та Сирії

polica88Група невідомих здійснила напади на мігрантів в Кельні на заході Німеччини. Як повідомляє в понеділок, 11 січня, Reuters, це відбулося пізно ввечері в неділю.

Спочатку група приблизно з 20 осіб атакувала шістьох вихідців з Пакистану, в результаті чого двоє з них отримали поранення. Через деякий час п’ятеро чоловіків, що відокремилися від нападників, поранили сирійця.

Випадки насильства щодо мігрантів в Кельні послідували після того, як у новорічну ніч на одній з міських площ відбулися заворушення. Чоловіки «африканської та арабської зовнішності» кидали в натовп петарди, а потім почали відбирати у жінок сумки та телефони, супроводжуючи свої дії сексуальними домаганнями. Як повідомляє Deutsche Welle, за даними на 11 січня, в поліцію надійшло 516 заяв, що стосуються подій, які відбулися в новорічну ніч. У 40 відсотках звернень заявниці повідомили про сексуальне насильство.

За словами представників правоохоронних органів, під слідством в даний час знаходяться 19 осіб, вже заарештований 19-річний марокканець, підозрюваний у крадіжці мобільного телефону. У той же час 8 січня представник МВС країни Тобіас Платі заявив, що поліцейські встановили особистості 32 учасників заворушень в Кельні. 29 чоловіків, за його словами, є мігрантами з видом на проживання в Німеччині, 18 з них отримали його як біженці.

9 січня канцлер ФРН Ангела Меркель пообіцяла розглянути питання про спрощення правил депортації мігрантів. 11 січня газета The Financial Times повідомила, що німецький лідер скасувала поїздку на Всесвітній економічний форум в Давосі через напружену ситуацію в країні, викликану заворушеннями у Кельні.