У Новосибірську відкрили дитячий садок для дорослих

dytsad7f12dfdУ Новосибірську з’явився перший в місті дитячий садок для дорослих. Про це в п’ятницю, 7 жовтня, повідомляє РИА Новости.

Установу відкрив у місцевому спальному районі програміст Євген Пятковський. За його словами, це перше подібне місце в Росії. «Моя донька із задоволенням ходить в дитячий садок. Ми з друзями якось теж міркували, коли відчували себе щасливими, і зійшлися в думці, що щастя було дуже давно і в дитинстві. Звідси виникла ідея дитячого садка для дорослих», — сказав він. Пятковский планує відкрити мережу таких дитсадків у Москві і Санкт-Петербурзі.

У меню місцевої їдальні включили кашу, запіканку, какао і так далі. Основними розвагами для вихованців стали ліплення з пластиліну, спів та інші творчі заняття. Про відвідувачів, розділених за віком на групи по десять осіб у кожній, дбають вихователі з досвідом роботи в дошкільних закладах. Доба перебування обійдуться в три тисячі рублів. Відзначається, що в основному інтерес до дитсадку виявили чоловіки у віці від 28 до 40 років і жінки від 23 до 30 років.