У Підмосков’ї жінка перерізала мотузку промислового альпіністові

promalpccd648115У підмосковному селищі Новодрожжино жінка перерізала мотузку промислового альпініста. Про це повідомляється на сайті головного слідчого управління СКР по Московській області.

За даними слідства, 31 січня підозрювана, перебуваючи на балконі своєї квартири на восьмому поверсі, посварилася з промисловим альпіністом, ремонтировавшим фасад будинку. Жінка кухонним ножем перерізала мотузку, в результаті чого чоловік зірвався вниз. Завдяки спрацюванню страхувального обладнання та запасному тросу падіння припинилося між першим і другим поверхами.

У даний момент 49-річна місцева мешканка затримана. Стосовно підозрюваної порушено кримінальну справу про замах на вбивство.

У березні 2015 року в Уфі чоловік, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, перерізав страхувальний трос промислового альпіністові, який займався ремонтними роботами на рівні п’ятого поверху. У результаті падіння він отримав важкі травми і був госпіталізований.

31.03.2015. Пьяный перерезал трос промышленному альпинисту, ремонтировавшему фасад дома – видео

У жовтні 2014-го в Україні мешканець багатоповерхового будинку в Запоріжжі перерізав один з тросів промислового альпініста. Поки він намагався дотягнутися до другого, робітник встиг спуститися.