У продажу з’явилася розмальовка для скривджених людей

rask096751Художники з австралійського видавництва Creative Collective, що спеціалізується на створенні розмальовок для дорослих, придумали альбом для тих, хто пережив розставання. Картинки з книги Have a Nice Life Asshole («Будь щасливий, засранець») містять пропоновані до розфарбовування візерунки, що супроводжуються нецензурними словами і зневажливими висловлюваннями на адресу колишніх коханих. Про це повідомляє Huffington Post.

Команда Creative Collective пояснила, що розфарбування покликана допомогти позбавитися від думок про пережите розставання і перестати шкодувати про минулі відносини.

У Have a Nice Life Asshole можна знайти візерунки для розфарбовування, що містять, окрім ненормативної лексики, такі слова і фрази, як: «Я заслуговую більшого» та «Живи щасливо зі своєю матусею».

Автори розмальовки розповіли, що надихалися власним життєвим досвідом. «Ми — друзі, кожен з нас переживав любовні розриви. Ми вирішили надати людям можливість сказати те, що вони завжди хотіли сказати своїм колишнім. Чому б не провести час після розставання з олівцями і фарбами в руках?» — пояснили художники.

Розмальовку можна придбати в інтернеті приблизно за 8,5 доларів.

Раніше компанія Creative Collective випускала альбом з мандалу (сакральні візерунки з буддійських і індуїстських практик) та розфарбування, присвячену вступу в шлюб.