У Сирії загинули два іранських генерали

СиріяВ боях у Сирії загинули два іранських генерали. Про це повідомляє Reuters з посиланням на іранське агентство «Таснім».

Генерал-майор Фаршад Хасунізаде і бригадний генерал Хамід Мохтарбанд, обидва зі складу Корпусу вартових Ісламської революції (КВІР), були вбиті в бою в понеділок, 12 жовтня. Де саме вони загинули, не повідомляється, відомо лише, що вони воювали проти бойовиків «Ісламської держави» в Сирії.

Як повідомляло агентство, раніше в середу, урядові сирійські війська за підтримки Ірану, шиїтської організації «Хезболла» і російської авіації готуються розпочати масштабний наступ в районі Алеппо. Сирійські армійські частини посилені тисячами іранських добровольців з КВІР, яким належить зіграти головну роль у боях за місто.

8 жовтня поблизу Алеппо загинув іранський генерал Хоссейн Хамедані, який допомагав військам президента Башара Асада організовувати військові операції проти бойовиків ІД.

На даний момент сирійська армія контролює західну частину Алеппо, інша частина міста знаходиться під контролем бойовиків з різних угруповань. На північ від Алеппо помірковану опозицію тіснить «Ісламська держава».