У США 360-кілограмового пацієнта вигнали з лікарні за замовлення піци

Стівен Ассанті В американському штаті Род-Айленд страждає ожирінням пацієнта вигнали з лікарні після того, як він спробував замовити піцу з доставкою. В результаті вагою 360 кілограмів Стівен Ассанті був змушений переїхати жити в автомобіль, оскільки повернутися додому родичі йому не дозволили. Про це повідомляє The Daily Mail.

Як розповів 30-річний Ассанті, він проходив 80-денний курс лікування і зумів схуднути на дев’ять кілограмів, проте у нього стався зрив: чоловік відчув бажання поласувати, з якими не зміг впоратися.

Після того як пацієнта попросили покинути медичний заклад, він вирішив повернутися додому, але батькам це не сподобалося. На думку батька молодої людини Стівена Вейетте, син потребує контролю та моніторингу, який може забезпечити тільки перебування у лікарні, тому йому необхідно домовитися про відновлення програми схуднення.

Ассанті прийняв рішення жити в позашляховику батька, на якому раніше приїхав у клініку. Американець пояснив, що не зможе дозволити собі платити за готель. «У мене залежність від їжі, я це розумію. І це хвороба», — визнав Ассанти.

У лікарні підтвердили виключення Стівена з програми лікування, але відмовилися надати подробиці, пославшись на принцип конфіденційності.

The Daily Mirror уточнює, що участь у програмі схуднення була необхідна, щоб нормалізувати вагу Ассанті до показника, що дозволяє виконати шлункове шунтування — операцію по зменшенню обсягу даного органу, яку зазвичай роблять з метою боротьби з ожирінням. Пацієнт повинен був схуднути приблизно до 247 кілограмів.