У США перерахували переваги “нестримного” танка Abrams

Американський M1 Abrams залишається одним із найважчих серійних танків. У США перерахували особливості бойової машини. Через свої переваги танк здається «нестримним», пише оглядач 19FortyFive Харрісон Касс.

Зазначається, що базову версію Abrams представили у 1980 році. Машина належить до третього покоління. Особливістю цих танків є композитна броня та системи управління вогнем, що дозволяють вражати цілі на дальності до 2000 метрів.

Танк отримав комбіновану броню Chobham, конструкція якої засекречена. Відомо, що Chobham є керамічні пластини в металевому каркасі, який з’єднують з опорною плитою і декількома еластичними шарами. Комбінована броня забезпечує підвищену стійкість до кумулятивного струменя.

Також до переваг танка віднесли вогневу міць. Abrams отримав снаряди M829A3 та сучасну систему управління вогнем (СУО). При наведенні зброї на ціль система враховує кілька параметрів, включаючи дальність, атмосферний тиск, температуру повітря та нагрівання ствола.

Касс відзначив рухливість танка із газотурбінним двигуном Honeywell AGT1500. Силова установка потужністю 1500 кінських сил дозволяє танку розвивати швидкість до 72 кілометрів на годину, пише militexp.com.