Учасниця «Євробачення» від Росії розкрила причину перебування у Франції

Учасниця “Євробачення-2021” від Росії Manizha (Маніжа Сангін) розкрила причину перебування у Франції. На цю тему вона висловилася в інтерв’ю “Комерсант”.

Знаменитість розповіла, що перебуває за межами Росії, оскільки її сестра, яка давно мешкає у Франції, потрапила в серйозну аварію. За словами артистки, родичка не постраждала.

При цьому виконавиця заявила, що зараз живе в Москві і проводить безкоштовні концерти для волонтерів і лікарів різних благодійних фондів, які зіткнулися з фінансовими труднощами через економічну блокаду. Зокрема, вона встигла виступити у фондах «Віра», «Нічліжка», «Будинок з маяком», «Титкі люди», а також «Нормальне місце», «Друзі», «Подаруй життя», у Фонді Костянтина Хабенського та інших місцях. .

«Я людина світу, завжди себе ним визначала, і моя музика мультинаціональна, мультимовна. Для мене дуже важливо продовжувати рухатися у цьому напрямку. Я не загадую, де саме житиму і працюватиму», — висловилася Manizha на закінчення.

У вересні 2021 року в московському офісі Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) повідомили, що Manizha стала першою російською артисткою, запрошеною на церемонію вручення Премії Нансена виконати пісню та привітати лауреата. «У другому куплеті є дуже важливі слова про те, що цей світ завжди буде для мене будинком, незважаючи на те, куди я потраплю, що жодних меж та складнощів цього не змінять», — зазначила співачка.