Вагітна від 10-річного росіянина семикласниця розповіла про їх кохання

Вагітна школярка Дар’я з Красноярського краю і ймовірний батько дитини, 10-річний школяр Іван побували на телешоу Андрія Малахова «Прямий ефір». Випуск передачі опублікований на YouTube.

13-річна Дарина та Іван вчаться в різних школах. Вони познайомилися в лютому 2019 року і через деякий час зізналися одне одному в коханні. «Ми листувалися, гуляли вдвох, за руку ходили, цілувалися. Він коли мене в щоку поцілував, хвалився своїм друзям», – зазначила росіянка. Дівчинка пояснила, що вже ближче до кінця року у них сталася інтимна близькість в квартирі сім’ї хлопчика, пише lenta.ru.

За словами школярки, в їх відносинах панує взаєморозуміння і підтримка. Коли Дарина дізналася, що у Івана гастрит, вона постійно нагадувала йому про шкоду солодких газованих напоїв. «Коли я заганяла щодо ваги, він говорив, що я найкраща, і не треба звертати увагу на всіх, хто говорить, що товста», – повідомила дівчинка.

Вона також розповіла, що в школі і місті їх відносини регулярно обговорюють в негативному ключі. «Зараз практично все місто проти нас. Вони будуть спеціально говорити всяку нісенітницю», – додала Дарина. Малахов же згадав, що члени сім’ї дівчинки вважають, що батьком дитини може насправді бути її «дорослий залицяльник».

В середині січня стало відомо, що семикласниця потрапила в лікарню, де медики дізналися про вагітність підлітка. Вона вирішила зберегти дитину, термін вагітності становить вісім тижнів.

Слідчі в Красноярському краї порушили кримінальну справу. За їх даними, в листопаді 13-річна школярка вступила в сексуальні відносини зі знайомим і завагітніла. Співробітники відомства не уточнили ні вік, ні будь-які інші деталі про цього знайомого.