Великобританію назвали найкращою країною для смерті

vel7161Великобританія зайняла перше місце у рейтингу країн, де створені найкращі умови для смерті. Рейтинг вдруге становить британська компанія Economist Intelligence Unit (EIU). Як повідомляє Huffington Post, мова йде про рівні догляду за престарілими.

Всього в список увійшло 80 держав. Автори рейтингу враховували п’ять категорій. Серед них — рівень доступності і якості медичної допомоги, паліативної допомоги (спрямованої на покращення якості життя пацієнтів, тимчасове полегшення стану хворого) та інші фактори.

Лідируючі позиції в рейтингу якості смерті зайняли країни Європи, Північної Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону. До п’ятірки увійшли Австралія, Нова Зеландія, Ірландія та Бельгія. Першим серед азіатських країн став Тайвань (шосте місце в загальному списку).  Останній рядок рейтингу зайняв Ірак.

Дослідники відзначили, що фахівцям необхідно звертати увагу на розвиток медичної допомоги, спрямованої на лікування хронічних захворювань населення і створювати розвинені системи паліативної допомоги.