Warner Bros. відмовиться від співпраці з Езрою Міллером через скандали

Компанія Warner Bros. думає над припиненням співпраці з 29-річним американським актором Езрою Міллером на тлі інцидентів, що почастішали, за участю артиста. Про це повідомляє Deadline.

За інформацією видання, кіностудія хотіла запропонувати Міллеру свою допомогу, проте актор продовжив поводитися неналежним чином, потрапляючи до центру нових скандалів.

Стверджується, що гендиректор Warner Bros. Discovery Девід Заслав розглядає три варіанти розвитку подій: відмовитися від активного просування нового фільму «Флеш» за участю актора, перевести реліз картини на платформу HBO Max або зробити стрічку хітом, а потім позбутися Міллера.

Як повідомляють джерела, студія навряд чи залишить Езру у ролі Флеша у майбутніх фільмах DC, навіть якщо проти актора більше не висуватимуть нових звинувачень.

Раніше стало відомо про те, що Езрі Міллеру заборонили наближатися до 12-річного підлітка у зв’язку з неналежною поведінкою. Актора також звинуватили в тому, що він погано впливав на неповнолітню дівчину. Повідомляється, що Міллер постачав свою знайому наркотиками та алкоголем, а також бив її.