Жінки хочуть сексу набагато частіше, ніж прийнято думати

1464703002_girlwantsexПсихологи з Університету Торонто і Університету Західного Онтаріо, дослідження яких опубліковане в журналі Personality and Social Psychology, виявили, що чоловіки в довгострокових відносинах часом недооцінюють, як часто їхні дружини або подруги хочуть близькості. «Припущення про те, що у жінки прокидається бажання набагато рідше, ніж у чоловіків, не обґрунтоване», – каже Крістен Марк, автор статті і директор лабораторії сексуального зміцнення здоров’я в Університеті штату Кентуккі.

Дослідження канадських учених складалося з трьох етапів, в загальній складності в ньому взяли участь 229 пар, які перебувають у тривалих відносинах. Більшість союзів – гетеросексуальні. А дані з гомосексуальним парам були занадто малі, щоб мати статистичну значимість, кажуть дослідники. Вікове обмеження учасників – від 18 до 68 років, разом зі своїм партнером вони були в середньому за шість років, а вони займалися сексом з періодичністю 1-2 рази в тиждень.

На першому етапі 44 пари протягом трьох тижнів вели щоденники: чоловіки і жінки щодня фіксували рівень свого сексуального бажання, сприйняття рівня бажання свого партнера, а також рівень задоволеності відносинами.

Другий етап являв собою одноразовий прихід 84 пар в лабораторію і опитування з тих самих питань, які задавалися першій групі, тільки тут мова йшла взагалі про їх сексуальне життя, починаючи з моменту знайомства.

Учасники третього етапу експерименту (101 пара) протягом трьох тижнів записували в щоденники ту ж саму інформацію, але при цьому додавали причини небажання часто вступати в статеву близькість з партнером.

Всі три дослідження показали одне і те ж: чоловіки постійно недооцінювали бажання свого партнера, в той час як жінки могли точно визначити по поведінці свого коханця, чи зацікавлений він у сексі.

Вчені вважають, що чоловіки віддають перевагу недооцінювати сексуальне бажання благовірних, щоб не випробовувати розчарування і образи від можливої відмови займатися любов’ю. «А проблема жінок полягає в тому, що вони не розповідають про своє бажання партнера, – говорить Емі Мьюис, науковий співробітник Університету Торонто. – Вони, як правило, почувають себе некомфортно, коли доводиться просити інтимної близькості у чоловіка. А багато дами стають замкнутими після того, як їх сигнали про бажання зайнятися сексом ігноруються або ж просто не помічаються партнером.

Джерело: http://sudathdiyaguarachchi.com/