Зірка «Хелбоя» зіграє гобліна в спін-офі «Гаррі Поттера»

Рон ПерлманАмериканський актор Рон Перлман, який зіграв супергероя Хелбоя в дилогії Гільєрмо дель Торо, приєднався до команди фільму «Фантастичні звірі і місця їхнього проживання», який став спін-офом кіносерії про Гаррі Поттера. Ймовірно, він виконає роль гобліна, повідомляє The Hollywood Reporter з посиланням на інсайдерів.

Студія Warner Bros. поки не прокоментувала цю інформацію. Зйомки картини в даний час ведуться у Великобританії. Реліз намічений на 18 листопада 2016 року.

Раніше в жовтні взяти участь у проекті погодився актор Джон Войт. Головну роль — ботаніка Ньюта Скамандера — зіграє Едді Редмейн, який завоював популярність після виходу стрічки «Всесвіт Стівена Хокінга».

У всесвіті Гаррі Поттера «Фантастичні звірі» — це шкільний підручник, за яким займалися головні герої. Ботанік Скамандер — автор книги, що написав її приблизно за 70 років до подій оригінальної серії фільмів. Нова стрічка розповість про пригоди Ньюта під час роботи над своєю працею, проте авторка потеріани Джоан Роулінг підкреслює, що «Фантастичні звірі» — це не пріквел серії, а спін-оф, і він ніяк не торкнеться основних героїв всесвіту.

65-річний Рон Перлман знявся більш ніж в 50 фільмах. Крім стрічок «Хеллбой: Герой з пекла» і «Хеллбой: Золота армія», це картини «Острів доктора Моро», «Ворог біля воріт», «Блейд 2» і «Тихоокеанський рубіж». Також актор шість років грав у серіалі «Сини Анархії» в ролі президента байкерського клубу.