Зірка серіалу «Винайдена Ганна» Джулія Гарнер зіграє Мадонну в байопіку

28-річна американська актриса та зірка серіалу «Винайдена Ганна» Джулія Гарнер зіграє роль Мадонни у біографічному фільмі співачки. Про це повідомляє Variety.

За інформацією джерела, роль поп-співачки в байопіку була віддана Гарнер після численних прослуховувань інших голлівудських актрис. На роль Мадонни також намагалися Одеса Янг, Флоренс П’ю та зірка «Ейфорії» Алекса Демі.

Про повний акторський склад проекту поки що нічого невідомо також, як і про дату його виходу. Повідомляється, що зірка серіалу «Винайдена Ганна» була обрана «з більш ніж дюжини кандидатів». Тепер Гарнер має пройти багатогодинну підготовку до зйомок: займатися хореографом, а також брати уроки вокалу.

Байопік буде знято кіностудією Universal Pictures, одним із продюсерів стала Емі Паскаль (“Людина-павук: Немає шляху додому”, “Веном”), а сценаристом виступила кінодіяч Донна Ленглі. Сама Мадонна розповіла, що картина буде присвячена її творчості та особистому життю.

«У центрі уваги цього фільму завжди буде музика. Музика підтримувала мене так само, як і мистецтво. Є так багато нерозказаних і надихаючих історій, а хто може розповісти їх краще за мене? Дуже важливо розділити поїздку на американських гірках у моєму житті з моїм голосом і баченням», — поділилася виконавиця, висловивши надію на те, що їй вдасться передати «подорож, у яку її як художника, музиканта та танцівниці привела життя».