ЗМІ дізналися про масові звільнення в Twitter

TwitterВ американській компанії Twitter очікується масштабне скорочення штату, повідомляє портал Recode з посиланням на власні джерела. Звільнення співробітників, як очікується, почнуться на наступному тижні.

За інформацією порталу, скорочення торкнуться практично всіх підрозділів. Точна кількість людей, які позбудуться своїх робочих місць, не називається. При цьому передбачається, що звільнення торкнуться в основному інженерів, оскільки вони становлять близько 50 відсотків персоналу.

Скорочення штату пройде в рамках реструктуризації Twitter, основним завданням якої є підвищення ефективності компанії. «Ми не коментуємо чутки і домисли», — заявив представник Twitter.

5 жовтня один із засновників сервісу мікроблогів Twitter Джек Дорсі був офіційно призначений генеральним директором компанії. Попередній гендиректор Дік Костоло, який пішов зі свого поста в червні 2015 року, остаточно покинув компанію 30 вересня.

У червні цього року про свою готовність очолити компанію Twitter заявляв американський репер Снуп Дог (Snoop Dogg).

Компанія Twitter була заснована в 2006 році, штаб-квартира компанії знаходиться в Сан-Франциско (штат Каліфорнія). В даний час штат налічує приблизно 4100 співробітників.