ЗМІ дізналися про можливе придбання Twitter компанією Disney

twi8135dcfКорпорація Disney розглядає можливість покупки компанії Twitter Inc., володіє однойменним сервісом мікроблогів. Щоб оцінити можливе придбання, Disney привернула фінансового консультанта, передає КуПол з посиланням на обізнані джерела.

У свою чергу Twitter почав процес оцінки умов можливого продажу, повідомляє агентство. У той же час офіційних коментарів ні від Disney, ні від Twitter отримати не вдалося.

Як зазначається, Disney вже має деякий стосунок до Twitter. Творець сервісу мікроблогів, виконавчий директор Twitter Inc. Джек Дорсі є членом ради директорів Disney.

В даний час Disney володіє компаніями ABC і ESPN. Twitter з ринковою вартістю 16 мільярдів доларів в цьому випадку буде найбільшим придбанням Disney з моменту 19-мільярдного злиття з Capital Cities / ABC Inc. у 1996 році.

За даними джерел, такі компанії, як 21st Century Fox., Comcast Corp., Time Warner Inc. і AT&T Inc. придбати Twitter не бажають. Microsoft Corp., зробивши оцінку, також не висловила бажання купити сервіс.